Zakres usług Kancelarii

Kancelaria świadczy usługi, zarówno na rzecz klientów indywidualnych, firm, a także stowarzyszeń i fundacji. Nasze usługi realizujemy poprzez:

Porady prawne

Każda porada prawna w Kancelarii poprzedzona jest obszernym wywiadem, podczas którego możemy poznać Państwa potrzeby i dopasować do nich, jak najlepsze rozwiązanie.

Zastępstwo procesowe

Część spraw prowadzonych przez Kancelarię kończy się w sądzie, co wynika zarówno z tego, że strony często nie mogą osiągnąć porozumienia, ale także z konieczności prowadzenia postępowania dla osiągnięcia określonych skutków prawnych, jak np. w sprawach o zasiedzenie.

Szkolenia

Każdy przedsiębiorca prowadzący własną firmę musi znać aktualnie obowiązujące przepisy i dostosowywać do nich prowadzoną działalność.

USŁUGI

Tomasz Walczak

Kancelaria Radcy Prawnego

Niezależnie od wybranej przez Klienta usługi, Kancelaria stawia na przejrzystość działania oraz efektywność. Zależy nam na tym, aby Klient wiedział, jakie działania podejmowane są w jego imieniu, jakie niosą ze sobą konsekwencje, a także, aby działania te były, w jak najwyższym stopniu skuteczne. Stoimy na stanowisku, że o pozycji Kancelarii świadczą zadowoleni Klienci, dlatego dokładamy staranności, by poziom zadowolenia był, jak najwyższy.