Sprawy karne

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Walczaka jest zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach prawa. Jedną z naszych kluczowych obszarów specjalizacji jest prawo karne. Oferujemy kompleksową pomoc zarówno osobom pokrzywdzonym, jak i oskarżonym w ramach różnego rodzaju spraw karnych.

Nasza oferta obejmuje:

Reprezentowanie pokrzywdzonych i obrona oskarżonych.

Kancelaria świadczy usługi reprezentowania zarówno osób, które padły ofiarą przestępstw, jak i tych, którzy zostali oskarżeni o popełnienie przestępstwa. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom pełnej ochrony prawnej i skutecznego wsparcia w trakcie procesu karnego.

Sporządzanie pism procesowych.

Nasi eksperci w dziedzinie prawa karnego przygotowują profesjonalne pisma procesowe, które są niezbędne w toku postępowania karnego.

Udział w czynnościach procesowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Walczaka reprezentuje klientów na każdym etapie postępowania karnego, zapewniając aktywne uczestnictwo w czynnościach procesowych, w tym w przesłuchaniach, rozprawach, a także na etapie wykonywania kary.

Dochodzenie odszkodowań za niesłuszne zatrzymanie, aresztowanie lub skazanie.

Kancelaria pomaga osobom, które zostały niesłusznie zatrzymane, aresztowane lub skazane w dochodzeniu swoich praw do odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Obrona w sprawach o wykroczenia

Oprócz spraw karnych, oferujemy także wsparcie w obronie Klientów w sprawach o wykroczenia, dbając o zachowanie ich praw i interesów w trakcie postępowania.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w sprawach karnych, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Walczaka jest gotowa służyć Ci swoim doświadczeniem i wiedzą. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoją sytuację i uzyskać wsparcie prawne na najwyższym poziomie.